Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Arandelovac (RS)

Kneza Mihaila bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Tulez Darosava 06:10
Lasta Bosuta Garasi 06:15
Pupd Janjušević Vrbica kod Arandelovca Krcevac 06:23
Pupd Janjušević Topola Vrbica kod Arandelovca 06:25
Lasta Ranilovic Misaca 06:25
Transprodukt Belgrád Mladenovac 06:30
Pupd Janjušević Vrbica kod Arandelovca Krcevac 07:23
Pupd Janjušević Topola Vrbica kod Arandelovca 07:25
Lasta Vrbica kod Arandelovca Misaca 07:29
Lasta Darosava Bukovik kod Arandelovca 07:30
Lasta Kragujevac Topola 07:35
Lasta Belgrád Mladenovac 08:10
Lasta Kragujevac Lazarevac 10:03
Pupd Janjušević Topola Vrbica kod Arandelovca 10:25
Lasta Belgrád Mladenovac 11:00
Lasta Ranilovic Misaca 11:15
Lasta Bosuta Garasi 11:15
Lasta Stojnik kod Arandjelovca Vrbica kod Arandelovca 11:25
Lasta Tulez Darosava 11:30
Transprodukt Belgrád Mladenovac 11:30
Lastra Krusevica kod Lazarevca Darosava 12:10
Lastra Lazarevac Darosava 12:10
Pupd Janjušević Topola Vrbica kod Arandelovca 12:25
Lasta Vrbica kod Arandelovca Misaca 12:44
Pupd Janjušević Topola Vrbica kod Arandelovca 13:25
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.