Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Árpatarló (RS)

Železnička bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Master Bus Belgrád Kraljevci 05:30
Transprodukt Nagykikinda Újvidék 06:35
Transprodukt Nagykikinda Újvidék 06:40
Transprodukt Nagykikinda Újvidék 06:40
Fenix Tours Nagykikinda Újvidék 06:40
Božur-021 Zlatibor Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 06:56
Lasta Ingyia Putinci 07:15
Bosnaexpres Banja Vrucica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 07:20
Feniks G&Z Újvidék Sabac 08:05
Lasta Belgrád Batrovci 08:15
Feniks G&Z Zlatibor Valjevo 08:20
KOOP Tuzla Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 08:43
Bočac Turs Gradiska Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 09:10
Lasta Újvidék Sabac 09:10
Boksit Újvidék Sabac 09:15
Centrotrans Sarajevo Sabac 09:20
Star Bus Sarajevo Sabac 09:20
KOOP Tuzla Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 09:40
Sirmiumbus Zlatibor Valjevo 10:00
Duga Sabac 11:25
Bočac Turs Banja Luka Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 13:00
Centrotrans Sarajevo Sabac 13:20
Star Bus Sarajevo Sabac 13:20
Feniks G&Z Krupanj Sabac 14:00
Star Bus Újvidék Sabac 14:05
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.