Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Banja Luka (BA)

Braće Podgornika bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Transprodukt Prijedor Újvidék 05:30
Fenix Tours Prijedor Újvidék 05:30
Lasta + Neobas + Golubić Belgrád Batrovci 06:15
Zam Tours Belgrád Racsa 07:50
Bočac Turs Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 08:30
Bočac Turs Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 09:00
R.S. Pixi Trade Belgrád Racsa 09:05
Milinović Belgrád Sabac 11:00
Bočac Turs Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 11:30
Lasta + Neobas + Golubić Belgrád Racsa 12:00
Milinović Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 13:00
Big Tours Belgrád Racsa 14:00
Zam Tours Prijedor Racsa 14:35
Milinović Kostajnica Sabac 15:20
Bočac Turs Gradiska Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 16:12
Smiljić Újvidék Árpatarló 16:45
R.S. Pixi Trade Kostajnica Racsa 17:00
Lasta + Neobas + Golubić Belgrád Batrovci 17:00
Bočac Turs Újvidék Batrovci 17:45
Bočac Turs Nagybecskerek Újvidék 19:50
Mrđa Tours Novi Grad (bosanski Novi) Racsa 21:00
R.S. Pixi Trade Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 21:15
Smiljić Novi Grad (bosanski Novi) Árpatarló 21:20
Bočac Turs Kozarska Dubica Batrovci 22:30
Mrđa Tours Belgrád Racsa 23:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.