Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

BAS - Central bus station - Belgrád (RS)

Železnička 4
Jegypénztár nyitvatartási ideje: 00:00 - 24:00
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 00:15
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 00:15
Niš ekspres Bujanovac Nis 00:45
Niš ekspres Bujanovac Nis 00:45
Niš ekspres Ljubljana Batrovci 00:50
Kani-bus prevozništvo Ljubljana Batrovci 00:50
Kanis Szabadka Újvidék 03:50
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Surcin 04:00
Niš ekspres Nis Paracin 04:10
Kani-bus prevozništvo Nis Batrovci 04:10
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 04:15
Ozlem Tours Újvidék Kraljevo 04:30
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 04:30
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 04:30
Lasta Vrcin Beli Potok kod Beograda 04:40
Lasta Lazarevac Stepojevac 04:40
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 04:40
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 04:45
Fudeks Pancsova Horgos 04:45
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 04:50
Kavim Jedinstvo Újvidék Nis 04:50
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Surcin 05:00
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:00
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:00
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 05:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.