Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Brcko (BA)

Željeznička bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Transprodukt Nagykikinda Újvidék 04:10
Fenix Tours Nagykikinda Újvidék 04:10
Bočac Turs Banja Luka Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 10:10
Zam Tours Prijedor Racsa 10:30
Bosnaexpres Banja Vrucica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 10:55
Milinović Kostajnica Sabac 11:30
Zam Tours Belgrád Racsa 11:30
Bočac Turs Gradiska Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 11:58
Bočac Turs Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 12:10
R.S. Pixi Trade Kostajnica Racsa 12:55
Bočac Turs Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 13:20
R.S. Pixi Trade Belgrád Racsa 13:40
Milinović Belgrád Sabac 14:50
Bočac Turs Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 15:15
Bočac Turs Banja Luka Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 15:33
Lasta + Neobas + Golubić Belgrád Racsa 16:00
Mrđa Tours Novi Grad (bosanski Novi) Racsa 16:10
Lasta + Neobas + Golubić Banja Luka Racsa 16:30
Milinović Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 17:20
Big Tours Belgrád Racsa 17:50
Bočac Turs Novi Grad (bosanski Novi) Újvidék 18:58
Bosnaexpres Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 19:50
Smiljić Sipovo Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 23:00
R.S. Pixi Trade Kostajnica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 01:00
Mrđa Tours Belgrád Racsa 01:10
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.