Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Budva (ME)

Rozino bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Banbus Herceg Novi Cacak 05:40
Lens Herceg Novi Belgrád 06:00
Blue Line Herceg Novi Belgrád 06:00
Trans Jug Herceg Novi Cacak 06:45
Royal Travel Herceg Novi Krusevac 07:30
Niš ekspres Herceg Novi Krusevac 07:30
Blue Line Herceg Novi Belgrád 08:15
Ozlem Tours Belgrád Kraljevo 08:30
Božur Herceg Novi Belgrád 08:50
Lasta Herceg Novi Cacak 10:00
Royal Travel Herceg Novi Cacak 10:00
Trans Jug Belgrád Cacak 17:00
Banbus Belgrád Cacak 18:00
Royal Travel Nis Krusevac 18:00
Niš ekspres Nis Krusevac 18:00
Božur Szabadka Belgrád 19:20
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 19:30
Blue Line Szabadka Belgrád 21:00
Blue Line Újvidék Belgrád 21:30
Lasta Belgrád Cacak 22:30
Royal Travel Belgrád Cacak 22:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.