Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Cacak (RS)

Lomina 67
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Čačak Ivanjica Pozega 15:00
Pub Internacional Kraljevo Jarcujak 15:00
Autoprevoz Čačak Belgrád Konjevici 15:00
Autoprevoz Čačak Lucani Parmenac 15:15
Autoprevoz Čačak Guberevci Zeoke kod Lucana 15:30
Autoprevoz Čačak Miokovci Trbusani 15:30
Euro Lin Jagodina Kragujevac 15:30
Autoprevoz Čačak Srezojevci Trbusani 15:45
Autoprevoz Čačak Jancici Trbusani 15:45
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 15:45
Autoprevoz Čačak Ivanjica Pozega 15:50
Pub Internacional Kraljevo Jarcujak 16:00
Autoprevoz Čačak Belgrád Pozega 16:00
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 16:10
Autoprevoz Janjušević Priboj Uzice 16:45
Autoprevoz Čačak Gornji Dubac Guca 17:00
Autoprevoz Janjušević Újvidék Uzice 17:05
Presto Pirot Nis 17:05
Banbus Zombor Belgrád 17:15
Autoprevoz Čačak Belgrád Pozega 18:00
Feniks G&Z Zlatibor Belgrád 18:10
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 18:15
Autoprevoz Čačak Ivanjica Pozega 18:20
Autoprevoz Čačak Guberevci Zeoke kod Lucana 18:30
Autoprevoz Čačak Lucani Parmenac 18:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.