Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Koceljeva (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Šević Tours Belgrád Umka 04:50
Eko Tours Sabac Jelenca 05:00
Šević Tours Belgrád Umka 05:30
Eurotrans Tours Valjevo Gornja Grabovica 05:50
Eurotrans Tours Donje Crniljevo Gradojevic 06:00
Eurotrans Tours Sabac Jelenca 06:20
Eurotrans Tours Draginje Kamenica kod Koceljeve 06:30
Eurotrans Tours Brdarica Draginje 06:30
Eko Tours Valjevo Jelenca 06:40
Eurotrans Tours Zukve 06:50
Panorama Tours 2015 Belgrád Umka 07:15
Eurotrans Tours Sabac Jelenca 07:35
Lasta Újvidék Sabac 07:38
Šević Tours Belgrád Umka 08:15
Eko Tours Sabac Jelenca 08:35
Feniks G&Z Zlatibor Valjevo 09:35
Eurotrans Tours Sabac Jelenca 09:40
Eurotrans Tours Donje Crniljevo Gradojevic 10:20
Eko Tours Valjevo Jelenca 10:40
Sirmiumbus Újvidék Sabac 10:43
Sirmiumbus Zlatibor Valjevo 11:15
Eurotrans Tours Sabac Jelenca 11:16
Šević Tours Belgrád Umka 11:30
Eurotrans Tours Draginje Kamenica kod Koceljeve 12:00
Eurotrans Tours Sabac Jelenca 12:10
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.