Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Kragujevac (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kraljevo 02:15
Ozlem Tours Újvidék Belgrád 02:30
Pupd Janjušević Zombor Belgrád 04:15
Lasta Szabadka Belgrád 04:50
Grivac Veliko Gradiste Pozarevac 05:25
Lepenica Trans Cacak Preljina 05:30
Vihor Lajn Konarevo Kraljevo 05:30
Pupd Janjušević Vranje Nis 05:45
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 06:00
Pupd Janjušević Lapovo Varosica Batocina 06:00
Pupd Janjušević Belgrád Mladenovac 06:00
Blue Line Újvidék Belgrád 06:15
Frenki Komerc Paracin Jagodina 06:30
Unacop Belgrád Niksic kod Batocine 06:30
Euro Lin Zlatibor Cacak 06:45
Pupd Janjušević Jagodina Donja Sabanta 07:00
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 07:00
Pupd Janjušević Jagodina Donja Sabanta 07:00
Pupd Janjušević Batocina 07:10
Pub Internacional Kraljevo Dragobraca 07:30
Unacop Belgrád 07:30
Pupd Janjušević Belgrád Mladenovac 08:00
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 08:15
Pub Internacional Kraljevo Dragobraca 08:30
Sprinter Travel Smederevo 08:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.