Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Kraljevo (RS)

Oktobarskih žrtava bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Pub Internacional Kragujevac Dragobraca 14:45
Aurora Tours Sjenica Novi Pazar 14:45
Best Komerc Bus Vrnjacka Banja Belgrád 14:45
Pub Internacional Cacak Jarcujak 14:50
Autoprevoz Čačak Cibukovac Mataruska Banja 15:00
Autoprevoz Čačak Brezna kod Kraljeva Ribnica 15:00
Autoprevoz Čačak Stubal kod Kraljeva Vitanovac kod Kraljeva 15:00
Autoprevoz Čačak Ribnica 15:00
Autoprevoz Čačak Stanca Konarevo 15:00
Autoprevoz Čačak Gledic Vitanovac kod Kraljeva 15:00
Autoprevoz Čačak Dedevci Jarcujak 15:00
Sana Trans Bolzano Belgrád 15:00
Autoprevoz Čačak Popovici Sirca 15:10
Autoprevoz Čačak Obrva Adrani 15:10
Autoprevoz Čačak Lazac Jarcujak 15:10
Autoprevoz Čačak Dragosinjci Ribnica 15:10
Autoprevoz Čačak Vitkovac kod Kraljeva Vitanovac kod Kraljeva 15:15
Autoprevoz Čačak Rocevici Jarcujak 15:15
Autoprevoz Čačak Ladevci Adrani 15:15
Kavim Raška Kopaonik Kragujevac 15:15
Lasta Kotor Kragujevac 15:15
Sandžaktrans Belgrád 15:25
Autoprevoz Čačak Kovaci kod Kraljeva Mataruska Banja 15:30
Lasta Belgrád Kragujevac 15:30
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Krusevac 15:35
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.