Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Modrica (BA)

Vojvode Putnika bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Zam Tours Belgrád Racsa 09:40
Bočac Turs Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 11:00
Bočac Turs Banja Luka Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 11:10
Bočac Turs Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 11:45
Zam Tours Prijedor Racsa 11:55
Bosnaexpres Banja Vrucica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 12:40
Milinović Kostajnica Sabac 13:00
Milinović Belgrád Sabac 13:25
Bočac Turs Gradiska Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 13:37
Bočac Turs Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 13:50
Lasta + Neobas + Golubić Belgrád Racsa 15:00
Milinović Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 15:45
Big Tours Belgrád Racsa 16:50
Bočac Turs Banja Luka Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 17:12
Lasta + Neobas + Golubić Banja Luka Racsa 17:30
Mrđa Tours Novi Grad (bosanski Novi) Racsa 17:40
Bosnaexpres Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 18:25
Bočac Turs Novi Grad (bosanski Novi) Újvidék 20:38
Bočac Turs Nagybecskerek Újvidék 22:30
R.S. Pixi Trade Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 00:15
Mrđa Tours Belgrád Racsa 00:50
R.S. Pixi Trade Kostajnica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 02:00
Transprodukt Prijedor Újvidék 02:50
Fenix Tours Prijedor Újvidék 02:50
Transprodukt Nagykikinda Újvidék 03:10
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.