Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Mojkovac (ME)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Banbus Herceg Novi Cacak 01:30
Lasta Belgrád Cacak 02:40
Royal Travel Belgrád Cacak 02:40
Trans Jug Herceg Novi Cacak 02:45
Royal Travel Herceg Novi Krusevac 03:55
Niš ekspres Herceg Novi Krusevac 03:55
Lasta Herceg Novi Cacak 05:50
Royal Travel Herceg Novi Cacak 05:50
Ozlem Tours Belgrád Kraljevo 11:45
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 16:45
Trans Jug Belgrád Cacak 21:10
Banbus Belgrád Cacak 22:00
Royal Travel Nis Krusevac 22:00
Niš ekspres Nis Krusevac 22:00
Banbus Herceg Novi Cacak 01:30
Lasta Belgrád Cacak 02:40
Royal Travel Belgrád Cacak 02:40
Trans Jug Herceg Novi Cacak 02:45
Royal Travel Herceg Novi Krusevac 03:55
Niš ekspres Herceg Novi Krusevac 03:55
Lasta Herceg Novi Cacak 05:50
Royal Travel Herceg Novi Cacak 05:50
Ozlem Tours Belgrád Kraljevo 11:45
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 16:45
Lasta Kotor Kraljevo 20:20
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.