Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Nagykikinda (RS)

Đure Jakšića 2/6
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Kikinda Nákófalva Nagytószeg 03:20
Autoprevoz Kikinda Nákófalva Nagytószeg 03:20
Autoprevoz Kikinda Kisorosz Nagytószeg 04:10
Autoprevoz Kikinda Kisorosz Nagytószeg 04:10
Autoprevoz Kikinda Nákófalva Szenthubert 04:20
Autoprevoz Kikinda Nákófalva Szenthubert 04:20
Autoprevoz Kikinda Homokrév 04:35
Autoprevoz Kikinda Homokrév 04:35
Autoprevoz Kikinda Szaján Tiszahegyes 04:40
Autoprevoz Kikinda Szaján Tiszahegyes 04:40
Autoprevoz Kikinda Újvidék Temerin 05:00
Autoprevoz Kikinda Padé Tiszahegyes 05:00
Autoprevoz Kikinda Beodra Bocsár 05:15
Autoprevoz Kikinda Töröktopolya Basahíd 05:25
Autoprevoz Kikinda Kisorosz Nagytószeg 05:25
Autoprevoz Kikinda Töröktopolya Basahíd 05:25
Autoprevoz Kikinda Nagytószeg Kisorosz 05:30
Autoprevoz Kikinda Nákófalva Szenthubert 05:30
Autoprevoz Kikinda Nagytószeg Kisorosz 05:30
Autoprevoz Kikinda Nákófalva Szenthubert 05:30
Autoprevoz Kikinda Homokrév 05:40
Autoprevoz Kikinda Homokrév 05:40
Autoprevoz Kikinda Szabadka Horgos 06:00
Autoprevoz Kikinda Beodra Bocsár 06:15
Autoprevoz Kikinda Padé Tiszahegyes 06:20
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.