Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Nis (RS)

Bulevar 12. februara bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Strela Obrenovac Vrelo kod Nisa Donja Vrezina 05:10
Niš ekspres Sicevo kod Nisa Brzi Brod 05:10
Niš ekspres Gornja Studena Brzi Brod 05:10
Gurmanova tajna Svrljig Donja Vrezina 05:10
Niš ekspres Gabrovac 05:15
Niš ekspres Pasi Poljana Bubanj 05:15
Niš ekspres Donje Vlase Pasi Poljana 05:20
Lasta Paligrace Vrtiste 05:25
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 05:30
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 05:30
Niš ekspres Lalinac kod Nisa Deveti maj / 9. maj 05:30
Lasta Hum Gornji Komren 05:30
Niš ekspres Prolom Banja Deveti maj / 9. maj 05:30
Strela Obrenovac Knez Selo Donji Matejevac 05:35
Niš ekspres Mezgraja kod Nisa Vrtiste 05:35
Gurmanova tajna Svrljig Donja Vrezina 05:40
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 05:45
Niš ekspres Leskovac Pasi Poljana 05:45
Strela Obrenovac Oreovac kod Nisa Donja Vrezina 05:50
Niš ekspres Berbatovo Gabrovac 05:50
Niš ekspres Vrtiste Popovac kod Nisa 05:50
Niš ekspres Szabadka Belgrád 05:50
Tase Tours Bosilegrad Surdulica 06:00
Niš ekspres Gornja Studena Brzi Brod 06:00
Niš ekspres Lalinac kod Nisa Deveti maj / 9. maj 06:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.