Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Novi Pazar (RS)

Omladinska 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Ozlem Tours Belgrád Kraljevo 00:15
Lens Herceg Novi Belgrád 01:00
Lotus Travel Belgrád Kraljevo 01:30
Royal Travel Nis Krusevac 01:35
Gameks Belgrád Kraljevo 02:15
Kimmel Belgrád Raska 03:30
Kavim Raška Raska Batnjik 05:15
Sandžaktrans Raska Batnjik 05:30
Sprinter Travel Smederevo 05:30
Sprinter Travel Ušće kod Kraljeva Raska 05:30
Sandžaktrans Saronje kod Novog Pazara Postenje kod Novog Pazara 05:30
Lasta Belgrád Kraljevo 05:55
Reisen Bus Tutin Zirce 06:00
Balbuss Prizren Kosovska Mitrovica 06:00
Sandžaktrans Mur 06:00
Sandžaktrans Sitnice Pobrde kod Novog Pazara 06:00
Kavim Raška Raska Batnjik 06:15
Sandžaktrans Paralovo kod Novog Pazara 06:15
Kavim Raška Belgrád Kraljevo 06:30
Sandžaktrans Bacica Melaje 06:30
Sandžaktrans Saronje kod Novog Pazara Postenje kod Novog Pazara 06:30
Sandžaktrans Savci Ivanca 06:30
Sandžaktrans Raska Kucane 06:40
Sandžaktrans Mur 07:00
Gameks Aleksinac 07:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.