Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Pale (BA)

Nikole Tesle bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Centrotrans Sarajevo Sabac 15:40
Star Bus Sarajevo Sabac 15:40
Kondor Sarajevo Sabac 16:45
Transprodukt Sarajevo Sabac 18:45
Centrotrans Sarajevo Sabac 19:20
Star Bus Sarajevo Sabac 19:20
Duga Sarajevo Mali Zvornik 20:00
Kondor Belgrád Sabac 22:30
Alamanis Tours Belgrád Sabac 22:30
Kondor Sarajevo Sabac 04:30
Alamanis Tours Sarajevo Sabac 04:30
Alamanis Tours Sarajevo Mali Zvornik 04:30
Aroma Belgrád Cacak 07:30
Star Bus Újvidék Sabac 07:45
Centrotrans Újvidék Sabac 07:45
Duga Belgrád Sabac 08:50
Transprodukt Belgrád Sabac 10:30
Kondor Belgrád Sabac 12:00
Lastra Lazarevac Belgrád 13:30
Star Bus Újvidék Sabac 14:10
Centrotrans Újvidék Sabac 14:10
Lastra Sarajevo Belgrád 15:05
Centrotrans Sarajevo Sabac 15:40
Star Bus Sarajevo Sabac 15:40
Kondor Sarajevo Sabac 16:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.