Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Podgorica (ME)

Trg golootočkih žrtava 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Belgrád Cacak 00:40
Royal Travel Belgrád Cacak 00:40
Banbus Herceg Novi Cacak 03:30
Trans Jug Herceg Novi Cacak 04:25
Lens Herceg Novi Belgrád 05:00
Blue Line Herceg Novi Belgrád 05:00
Niš ekspres Herceg Novi Krusevac 05:45
Royal Travel Herceg Novi Krusevac 05:50
Blue Line Herceg Novi Belgrád 07:00
Božur Herceg Novi Belgrád 07:35
Lasta Herceg Novi Cacak 07:50
Royal Travel Herceg Novi Cacak 07:50
Ozlem Tours Belgrád Kraljevo 09:45
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 18:30
Trans Jug Belgrád Cacak 19:00
Banbus Belgrád Cacak 20:00
Royal Travel Nis Krusevac 20:15
Niš ekspres Nis Krusevac 20:15
Božur Szabadka Belgrád 20:45
Blue Line Szabadka Belgrád 22:40
Blue Line Újvidék Belgrád 23:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.