Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Prijedor (BA)

Petra Petrovića Njegoša bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
R.S. Pixi Trade Kostajnica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 06:00
Zam Tours Belgrád Racsa 06:30
R.S. Pixi Trade Belgrád Racsa 07:55
Milinović Belgrád Sabac 10:00
Smiljić Újvidék Árpatarló 15:45
Milinović Kostajnica Sabac 16:30
R.S. Pixi Trade Kostajnica Racsa 18:10
Bočac Turs Nagybecskerek Újvidék 19:00
R.S. Pixi Trade Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 20:00
Smiljić Novi Grad (bosanski Novi) Árpatarló 22:00
Mrđa Tours Belgrád Racsa 22:00
Mrđa Tours Novi Grad (bosanski Novi) Racsa 23:00
Bočac Turs Kozarska Dubica Batrovci 23:25
Transprodukt Nagykikinda Újvidék 23:30
Fenix Tours Nagykikinda Újvidék 23:30
Bočac Turs Novi Grad (bosanski Novi) Újvidék 00:08
R.S. Pixi Trade Kostajnica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 06:00
Zam Tours Belgrád Racsa 06:30
R.S. Pixi Trade Belgrád Racsa 07:55
Milinović Belgrád Sabac 10:00
Smiljić Újvidék Árpatarló 15:45
Milinović Kostajnica Sabac 16:30
R.S. Pixi Trade Kostajnica Racsa 18:10
Bočac Turs Nagybecskerek Újvidék 19:00
R.S. Pixi Trade Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 20:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.