Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Prijepolje (RS)

Sveta Puzovića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Pupd Janjušević Belgrád Nova Varos 14:45
Pupd Janjušević Belgrád Nova Varos 14:45
Ozlem Tours Sjenica Nova Varos 15:00
Autoprevoz Janjušević Priboj Uzice 15:05
Lepenica Trans Kokin Brod Nova Varos 15:15
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 15:40
Autoprevoz Janjušević Priboj Bistrica kod Nove Varoši 15:45
Autoprevoz Janjušević Belgrád Cacak 18:15
Autoprevoz Janjušević Priboj Uzice 19:35
Autoprevoz Janjušević Nova Varos Bistrica kod Nove Varoši 19:40
Autoprevoz Janjušević Priboj Cacak 20:00
Ozlem Tours Sjenica 20:50
Trans Jug Belgrád Cacak 22:40
Autoprevoz Janjušević Priboj Uzice 23:35
Banbus Herceg Novi Cacak 23:40
Banbus Belgrád Cacak 23:50
Trans Jug Herceg Novi Cacak 01:25
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 02:15
Autoprevoz Janjušević Belgrád Uzice 02:55
Royal Travel Herceg Novi Cacak 03:30
Lasta Herceg Novi Cacak 04:15
Lasta Belgrád Cacak 05:15
Royal Travel Belgrád Cacak 05:15
Niš ekspres Nis Krusevac 05:30
Gaga Turs Zlatibor Uzice Zlatibor 06:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.