Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Prokuplje (RS)

Vasilija Đurovića Žarkog 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kavim Jedinstvo Vranje Predejane 04:35
Niš ekspres Nis Pasi Poljana 05:00
Niš ekspres Nis Deveti maj / 9. maj 05:30
Niš ekspres Donja Konjusa Gubetin 05:30
Niš ekspres Babotinac Donja Trnava kod Prokuplja 05:40
Lasta Belgrád Nis 05:45
Niš ekspres Nis Pasi Poljana 06:10
Niš ekspres Prolom Banja Deveti maj / 9. maj 06:15
Royal Travel Nis Krusevac 06:25
Niš ekspres Nis Deveti maj / 9. maj 06:30
Niš ekspres Petrovac kod Prokuplja Donja Strazava 06:33
Niš ekspres Donja Trnava kod Prokuplja 06:35
Niš ekspres Gornja Strazava Donja Strazava 06:35
Niš ekspres Babin Potok Novo Selo kod Prokuplja 06:35
Niš ekspres Podina Vlahovo kod Zitoradje 06:45
Niš ekspres Nis Pasi Poljana 06:45
Niš ekspres Nis Deveti maj / 9. maj 06:50
Niš ekspres Gornja Recica Donja Trnava kod Prokuplja 06:50
Niš ekspres Zitorada Podina 06:55
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 07:05
Niš ekspres Donja Bresnica Mala Plana kod Prokuplja 07:10
Niš ekspres Vodice kod Prokuplja 07:10
Niš ekspres Nis Pasi Poljana 07:25
Niš ekspres Nis Deveti maj / 9. maj 07:35
Niš ekspres Nis Merosina 07:50
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.