Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Ribarice kod Tutina (RS)

Ribariće 76
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Royal Travel Herceg Novi Krusevac 01:00
Niš ekspres Herceg Novi Krusevac 01:00
Royal Travel Nis Krusevac 01:05
Niš ekspres Nis Krusevac 01:05
Junior Expres Novi Pazar Lukare kod Novog Pazara 06:00
Balbuss Prizren Kosovska Mitrovica 06:30
Reisen Plus Novi Pazar Lukare kod Novog Pazara 07:24
Junior Expres Novi Pazar Lukare kod Novog Pazara 08:00
Junior Expres Tutin Lukare kod Novog Pazara 09:00
Reisen Plus Tutin Lukare kod Novog Pazara 09:36
Reisen Plus Tutin Lukare kod Novog Pazara 09:51
Junior Expres Novi Pazar Lukare kod Novog Pazara 11:15
Reisen Bus Novi Pazar Lukare kod Novog Pazara 11:54
Reisen Bus Tutin Lukare kod Novog Pazara 13:51
Ozlem Tours Belgrád Kraljevo 14:05
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 14:10
Junior Expres Tutin Lukare kod Novog Pazara 15:00
Reisen Bus Novi Pazar Lukare kod Novog Pazara 16:09
Reisen Bus Novi Pazar Tutin 16:10
Reisen Plus Novi Pazar Lukare kod Novog Pazara 16:40
Junior Expres Novi Pazar Lukare kod Novog Pazara 17:30
Reisen Bus Tutin Lukare kod Novog Pazara 17:36
Junior Expres Tutin Bregovi 17:51
Reisen Plus Tutin Lukare kod Novog Pazara 18:06
Reisen Plus Tutin Lukare kod Novog Pazara 19:26
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.