Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Sabac (RS)

Kralja Milutina 3A
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kondor Belgrád Loznica 03:00
Alamanis Tours Belgrád Mali Zvornik 03:00
Alamanis Tours Belgrád Mali Zvornik 03:00
Dunavprevoz Újvidék Árpatarló 04:00
Duga Radovasnica Bogosavac 04:50
Mačva Expres Milosevac kod Sapca Jevremovac 04:50
Duga Orasac kod Sapca Jelenca 04:55
Raketa AB Újvidék Ürög 05:00
Raketa AB Belgrád Fényberek 05:00
Duga Sinosevic Jevremovac 05:15
Mačva Expres Macvanska Mitrovica Majur kod Sapca 05:20
Duga Radovasnica Bogosavac 05:30
Mačva Expres Milosevac kod Sapca Jevremovac 05:30
Duga Maovi Jevremovac 05:30
Duga Stitar Majur kod Sapca 05:37
Duga Misar Majur kod Sapca 05:38
Duga Misar Jelenca 05:39
Duga Zabar Jelenca 05:40
Duga Orasac kod Sapca Jelenca 05:40
Mačva Expres Belgrád Bogatic 05:50
Eko Tours Valjevo Jelenca 06:00
Sirmiumbus Ürög Fényberek 06:10
Banbus Pancsova Belgrád 06:15
Mačva Expres Újvidék Prnjavor kod Sapca 06:15
Duga Drenovac kod Sapca Majur kod Sapca 06:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.