Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) (RS)

Železnička 66
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Sirmiumbus Racsa Latyarak 04:35
Sirmiumbus Besenyőmonostor Veliki Radinci 04:50
Sirmiumbus Belgrád 04:53
Sirmiumbus Sulyom Veliki Radinci 05:00
Sirmiumbus Ravnje kod Sremske Mitrovice Macvanska Mitrovica 05:10
Sirmiumbus Stara Bingula Latyarak 05:15
Sirmiumbus Újvidék Kamanc 05:20
Sirmiumbus Sasinc 05:20
Sirmiumbus Jarak 05:20
Sirmiumbus Radenkovic Macvanska Mitrovica 05:30
Transprodukt Nagykikinda Újvidék 06:10
Transprodukt Nagykikinda Újvidék 06:20
Transprodukt Nagykikinda Újvidék 06:20
Fenix Tours Nagykikinda Újvidék 06:20
Sirmiumbus Sisatovac Nagyolaszi 06:38
Sirmiumbus Stara Bingula Latyarak 06:45
Sirmiumbus Besenyőmonostor Veliki Radinci 06:45
Sirmiumbus Újvidék Árpatarló 07:00
Sirmiumbus Szentgergely Veliki Radinci 07:15
Božur-021 Zlatibor Loznica 07:25
Mačva Expres Belgrád Macvanska Mitrovica 07:30
Bočac Turs Banja Luka Racsa 07:40
Bosnaexpres Banja Vrucica Árpatarló 08:00
Sirmiumbus Belgrád 08:15
KOOP Tuzla Belgrád Árpatarló 08:28
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.