Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

MAS - Újvidék (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
JGSP Novi Sad Karlóca Pétervárad 04:45
JGSP Novi Sad Boldogasszonyfalva Temerin 04:50
JGSP Novi Sad Csortanovci Pétervárad 05:00
Ozlem Tours Novi Pazar Belgrád 05:00
JGSP Novi Sad Rednek Kamanc 05:10
Kanis Szabadka Belgrád 05:15
JGSP Novi Sad Temerin Járek 05:20
JGSP Novi Sad Karlóca Pétervárad 05:25
JGSP Novi Sad Cerevic Kamanc 05:30
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 05:30
Dunavprevoz Verbász Piros 05:45
Jugoprevoz Kruševac Kopaonik Belgrád 05:45
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Belgrád) 05:50
Bosnaexpres Banja Vrucica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 06:00
JGSP Novi Sad Boldogasszonyfalva Temerin 06:00
JGSP Novi Sad Karlóca Pétervárad 06:00
EuroTours Zombor Batrovci 06:00
Dunavprevoz Bácspalánka Hadikliget 06:00
Božur-021 Zlatibor Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 06:05
Niš ekspres Nis Belgrád 06:10
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 06:10
Dunavprevoz Szilbács Piros 06:20
Lasta Kereked Béska 06:25
Božur-021 Belgrád 06:25
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Belgrád) 06:25
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.