Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Uzice (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Pozega 15:40
Raketa AB Bajina Basta Zlodol 15:45
Autoprevoz Janjušević Újvidék Cacak 15:45
Dab Brat Pozega Sevojno 16:00
Presto Pirot Nis 16:00
Banbus Zombor Belgrád 16:00
Gaga Prevoz Zlatibor Cajetina 16:05
Stup Vršac Prijepolje Belgrád 16:20
Sirmiumbus Újvidék Valjevo 16:45
Pupd Janjušević Kragujevac 16:55
Autoprevoz Janjušević Kragujevac Zlatibor 16:55
Dab Brat Pozega Sevojno 17:00
Gaga Prevoz Zlatibor Cajetina 17:00
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Pozega 17:26
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Pozega 17:30
Raketa AB Bajina Basta Rogacica kod Bajine Baste 17:40
Autoprevoz Janjušević Priboj Cacak 17:45
Autoprevoz Janjušević Priboj Zlatibor 17:45
Lepenica Trans Pozega 17:45
Gaga Prevoz Zlatibor Cajetina 17:55
Dab Brat Pozega Sevojno 18:00
Dab Brat Pozega Sevojno 18:00
Dab Brat Pozega Sevojno 19:00
Feniks G&Z Zlatibor Belgrád 19:15
Gaga Prevoz Zlatibor Cajetina 19:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.