Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Vlasenica (BA)

Kralja Petra bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kondor Belgrád Sabac 14:15
Kondor Sarajevo Sabac 14:40
Lastra Lazarevac Belgrád 15:10
Star Bus Újvidék Sabac 16:20
Centrotrans Újvidék Sabac 16:20
Transprodukt Sarajevo Sabac 16:35
Centrotrans Sarajevo Sabac 17:10
Star Bus Sarajevo Sabac 17:10
Duga Sarajevo Mali Zvornik 18:00
Kondor Belgrád Sabac 00:30
Alamanis Tours Belgrád Sabac 00:30
Kondor Sarajevo Sabac 02:30
Alamanis Tours Sarajevo Sabac 02:30
Alamanis Tours Sarajevo Mali Zvornik 02:30
Star Bus Újvidék Sabac 09:55
Centrotrans Újvidék Sabac 09:55
Duga Belgrád Sabac 10:50
Transprodukt Belgrád Sabac 12:40
Lastra Sarajevo Belgrád 12:55
Centrotrans Sarajevo Sabac 13:30
Star Bus Sarajevo Sabac 13:30
Kondor Belgrád Sabac 14:15
Kondor Sarajevo Sabac 14:40
Lastra Lazarevac Belgrád 15:10
Star Bus Újvidék Sabac 16:20
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.