Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Zvornik (BA)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Transprodukt Belgrád Sabac 14:25
Transprodukt Sarajevo Sabac 15:30
Kondor Belgrád Sabac 15:45
Lastra Lazarevac Belgrád 16:00
Centrotrans Sarajevo Sabac 16:00
Star Bus Sarajevo Sabac 16:00
Duga Sarajevo Mali Zvornik 16:40
Star Bus Újvidék Sabac 17:30
Centrotrans Újvidék Sabac 17:30
Euro Petrol Oil Sekovici Sabac 18:50
Dunavprevoz Trebinje Sabac 21:30
Kondor Belgrád Sabac 01:20
Alamanis Tours Belgrád Sabac 01:20
Kondor Sarajevo Sabac 01:50
Alamanis Tours Sarajevo Sabac 01:50
Alamanis Tours Sarajevo Mali Zvornik 01:50
Dunavprevoz Újvidék Sabac 02:30
Boksit Újvidék Sabac 06:20
Euro Petrol Oil Belgrád Sabac 06:55
Star Bus Újvidék Sabac 11:00
Centrotrans Újvidék Sabac 11:00
Lastra Sarajevo Belgrád 11:55
Duga Belgrád Sabac 12:05
Centrotrans Sarajevo Sabac 12:25
Star Bus Sarajevo Sabac 12:25
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.