Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Raskrsnica - naplatna rampa - Árpatarló (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lastra Bratunac Sabac 07:24
Lastra Sarajevo Belgrád 08:58
Lasta Újvidék Sabac 09:03
Euro Petrol Oil Belgrád Sabac 09:30
Kondor Sarajevo Sabac 10:58
Transprodukt Sarajevo Sabac 12:30
Lasta Valjevo Sabac 14:57
Euro Petrol Oil Sekovici Sabac 16:40
Transprodukt Belgrád Sabac 16:45
Kondor Belgrád Sabac 18:01
Lastra Belgrád Sabac 18:06
Lastra Lazarevac Belgrád 19:02
Lastra Bratunac Sabac 07:24
Lastra Sarajevo Belgrád 08:58
Lasta Újvidék Sabac 09:03
Euro Petrol Oil Belgrád Sabac 09:30
Kondor Sarajevo Sabac 10:58
Transprodukt Sarajevo Sabac 12:30
Lasta Valjevo Sabac 14:57
Euro Petrol Oil Sekovici Sabac 16:40
Transprodukt Belgrád Sabac 16:45
Kondor Belgrád Sabac 18:01
Lastra Belgrád Sabac 18:06
Lastra Lazarevac Belgrád 19:02
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.