Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centar - Stara AS - Banja Koviljaca (RS)

Maršala Tita 189A
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lastra Ljubovija Sabac 14:55
Raketa AB Mali Zvornik Radalj kod Malog Zvornika 15:21
Lastra Loznica Radalj kod Malog Zvornika 15:21
Raketa AB Gornja Koviljaca 15:27
Raketa AB Loznica Radalj kod Malog Zvornika 15:59
Raketa AB Újvidék Sabac 16:10
Raketa AB Loznica 16:15
Kondor Belgrád Sabac 16:15
Raketa AB Bajina Basta Sabac 16:30
Lastra Belgrád Sabac 16:35
Lastra Lazarevac Belgrád 17:06
Raketa AB Mali Zvornik Radalj kod Malog Zvornika 17:21
Lastra Belgrád Sabac 17:55
Raketa AB Ljubovija Sabac 17:55
Euro Petrol Oil Sekovici Sabac 18:20
Lastra Ljubovija Sabac 18:49
Lastra Ljubovija Sabac 18:55
Raketa AB Loznica Radalj kod Malog Zvornika 18:59
Raketa AB Belgrád Sabac 19:49
Raketa AB Mali Zvornik Radalj kod Malog Zvornika 20:40
Raketa AB Loznica 21:27
Raketa AB Loznica 22:25
Raketa AB Loznica 05:25
Raketa AB Mali Zvornik Radalj kod Malog Zvornika 05:39
Raketa AB Gornja Koviljaca 06:32
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.