Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Batocina (RS)

Kralja Petra I bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kraljevo 15:15
Pupd Janjušević Lapovo Varosica 15:25
Simplon Lebane Nis 15:35
Pupd Janjušević Kragujevac Lapovo Varosica 17:05
Unacop Belgrád 17:10
Pupd Janjušević Kragujevac 17:20
Pupd Janjušević Lapovo Varosica 18:25
Lasta Kragujevac Belgrád 18:35
Kolašin Prevoz Belgrád Kraljevo 19:15
Pupd Janjušević Belgrád 20:00
Pupd Janjušević Kragujevac Nis 20:20
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kraljevo 20:25
Unacop Kragujevac 21:05
Pupd Janjušević Kragujevac Belgrád 21:20
Kolašin Prevoz Belgrád Kraljevo 22:15
Pupd Janjušević Kragujevac 22:35
Pupd Janjušević Zombor Belgrád 04:40
Lasta Szabadka Belgrád 05:15
Pupd Janjušević Vranje Nis 06:00
Goran Braunau Am Inn Belgrád 06:20
Pupd Janjušević Belgrád 07:35
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kraljevo 08:25
Pupd Janjušević Belgrád 09:45
Pupd Janjušević Kragujevac Lapovo Varosica 09:50
Pupd Janjušević Belgrád 11:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.