Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Autokomanda (highway) - Belgrád (RS)

E75
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Zoran Urosevac 05:36
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:05
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:10
Pupd Janjušević Zombor Zimony (Belgrád) 06:10
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:10
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:10
Arriva Litas Kladovo Pozarevac 06:10
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:35
Lasta Smederevo Bolec 06:38
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:50
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:50
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 07:00
Lasta Smederevo Bolec 07:08
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 07:20
Frenki Komerc Razanj 07:29
Lasta Sopot Mali Požarevac 07:40
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 07:50
Lasta Mladenovac Mali Požarevac 07:55
Euro Lin Zajecar Jagodina 08:06
Lasta Smederevo Bolec 08:08
Lasta Arandelovac Mladenovac 08:10
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 08:40
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 08:55
Arriva Litas Donji Milanovac Pozarevac 09:06
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bolec 09:07
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.