Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Pancevacki most - Belgrád (RS)

Bulevar despota Stefana bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
GSP Beograd Borcsa 14:35
Lasta Farkasd Padinska Skela 14:38
Banat Trans Klári Nagybecskerek 14:38
Srbija Voz Resnik (beograd) 14:38
GSP Beograd Borcsa 14:39
Stup Vršac Zichyfalva Pancsova 14:39
Stup Vršac Versec Pancsova 14:39
GSP Beograd Borcsa 14:40
GSP Beograd Borcsa 14:46
GSP Beograd Borcsa 14:49
GSP Beograd Borcsa 14:51
Pantransport Pancsova 14:53
Srbija Voz Bárányos 14:53
GSP Beograd Borcsa 14:57
GSP Beograd Borcsa 14:59
Kosta Todorović Pancsova 14:59
Srbija Voz Batajnica (beograd) Zimony (Belgrád) 15:00
GSP Beograd Borcsa 15:02
Pantransport Pancsova 15:02
GSP Beograd Borcsa 15:08
Srbija Voz Resnik (beograd) 15:08
GSP Beograd Borcsa 15:09
Lasta Szekerény Padinska Skela 15:13
GSP Beograd Borcsa 15:13
Pantransport Pancsova 15:17
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.