Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Draginje (RS)

Brdarica 157
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Šević Tours Belgrád Umka 07:27
Lasta Újvidék Sabac 07:49
Sirmiumbus Újvidék Sabac 10:55
Sirmiumbus Újvidék Sabac 13:42
Panorama Tours 2015 Belgrád Umka 14:12
Eko Tours Valjevo Jelenca 14:35
Lasta Valjevo Sabac 16:06
Šević Tours Belgrád Umka 17:12
Šević Tours Koceljeva Umka 17:20
Panorama Tours 2015 Koceljeva Umka 18:48
Eko Tours Sabac Jelenca 19:27
Sirmiumbus Valjevo Sabac 20:00
Eko Tours Koceljeva Jelenca 20:35
Šević Tours Koceljeva Umka 20:56
Šević Tours Belgrád Umka 05:02
Eko Tours Sabac Jelenca 05:12
Eko Tours Valjevo Jelenca 06:30
Šević Tours Belgrád Umka 07:27
Lasta Újvidék Sabac 07:49
Eko Tours Sabac Jelenca 08:55
Eko Tours Valjevo Jelenca 10:15
Sirmiumbus Újvidék Sabac 10:55
Šević Tours Koceljeva Umka 11:18
Šević Tours Belgrád Umka 12:42
Eko Tours Sabac Jelenca 12:50
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.