Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Draginje (RS)

Brdarica 157
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Šević Tours Belgrád Umka 05:02
Eko Tours Sabac Jelenca 05:12
Šević Tours Belgrád Umka 05:41
Eko Tours Valjevo Jelenca 06:30
Eurotrans Tours Sabac Jelenca 06:33
Eurotrans Tours Brdarica Mali Bosnjak 06:40
Eurotrans Tours Koceljeva Mali Bosnjak 07:05
Panorama Tours 2015 Belgrád Umka 07:27
Eurotrans Tours Koceljeva Kamenica kod Koceljeve 07:30
Eurotrans Tours Koceljeva Jelenca 07:45
Lasta Újvidék Sabac 07:49
Eurotrans Tours Sabac Jelenca 07:50
Šević Tours Belgrád Umka 08:28
Eko Tours Sabac Jelenca 08:45
Eurotrans Tours Koceljeva Jelenca 08:47
Eurotrans Tours Sabac Jelenca 09:50
Šević Tours Koceljeva Umka 09:58
Eko Tours Valjevo Jelenca 10:30
Sirmiumbus Újvidék Sabac 10:55
Eurotrans Tours Sabac Jelenca 11:26
Eurotrans Tours Koceljeva Jelenca 11:35
Šević Tours Belgrád Umka 11:42
Eurotrans Tours Brdarica Mali Bosnjak 12:20
Eurotrans Tours Sabac Jelenca 12:21
Eurotrans Tours Koceljeva Mali Bosnjak 12:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.