Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Auto kamp - Gornja Koviljaca (RS)

Zaobilazni put 193
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljaca 14:25
Lastra Ljubovija Sabac 15:03
Lastra Loznica Banja Koviljaca 15:12
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljaca 15:28
Raketa AB Loznica Banja Koviljaca 16:03
Lastra Belgrád Sabac 16:27
Lastra Lazarevac Belgrád 17:00
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljaca 17:29
Lastra Belgrád Sabac 17:47
Lastra Ljubovija Sabac 18:58
Lastra Ljubovija Sabac 19:03
Raketa AB Loznica Banja Koviljaca 07:03
Lastra Loznica Banja Koviljaca 07:12
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljaca 07:25
Lastra Belgrád Sabac 07:47
Raketa AB Loznica Banja Koviljaca 08:27
Lastra Bratunac Sabac 09:03
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljaca 10:18
Lastra Ljubovija Sabac 11:03
Lastra Sarajevo Belgrád 11:10
Lastra Újvidék Sabac 11:17
Lastra Belgrád Sabac 12:57
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljaca 14:25
Lastra Ljubovija Sabac 15:03
Lastra Loznica Banja Koviljaca 15:12
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.