Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Han Pijesak (BA)

M19 bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kondor Sarajevo Sabac 15:15
Star Bus Újvidék Sabac 15:55
Centrotrans Újvidék Sabac 15:55
Transprodukt Sarajevo Sabac 17:10
Centrotrans Sarajevo Sabac 17:35
Star Bus Sarajevo Sabac 17:35
Duga Sarajevo Mali Zvornik 18:30
Alamanis Tours Belgrád Sabac 23:59
Kondor Sarajevo Sabac 03:00
Alamanis Tours Sarajevo Sabac 03:00
Alamanis Tours Sarajevo Mali Zvornik 03:00
Star Bus Újvidék Sabac 09:15
Centrotrans Újvidék Sabac 09:15
Duga Belgrád Sabac 10:20
Transprodukt Belgrád Sabac 12:05
Lastra Sarajevo Belgrád 13:25
Kondor Belgrád Sabac 13:35
Centrotrans Sarajevo Sabac 14:05
Star Bus Sarajevo Sabac 14:05
Lastra Lazarevac Belgrád 14:40
Kondor Sarajevo Sabac 15:15
Star Bus Újvidék Sabac 15:55
Centrotrans Újvidék Sabac 15:55
Transprodukt Sarajevo Sabac 17:10
Centrotrans Sarajevo Sabac 17:35
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.