Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centar - Katolicka crkva - Herkóca (RS)

Karađorđeva bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Sirmiumbus Ürög Fényberek 15:30
Boksit Zvornik Sabac 15:40
Raketa AB Belgrád Sabac 15:50
Raketa AB Loznica Sabac 15:56
Sirmiumbus Sabac Fényberek 16:10
Raketa AB Ljubovija Sabac 16:20
Euro Petrol Oil Sekovici Sabac 16:50
Mačva Expres Újvidék Fényberek 16:52
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 16:56
Banbus Belgrád Sabac 17:04
Lastra Ljubovija Sabac 17:16
Lastra Ljubovija Sabac 17:35
Kondor Belgrád Sabac 17:40
Raketa AB Belgrád Sabac 17:50
Lastra Belgrád Sabac 17:55
Raketa AB Újvidék Sabac 17:57
Mačva Expres Újvidék Árpatarló 18:42
Raketa AB Loznica Sabac 19:00
Lastra Belgrád Sabac 19:15
Mačva Expres Sabac Fényberek 19:45
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 19:56
Raketa AB Loznica Sabac 20:41
Raketa AB Belgrád Sabac 21:50
Sirmiumbus Ürög Fényberek 06:30
Raketa AB Loznica Sabac 07:20
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.