Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centar - Katolicka crkva - Herkóca (RS)

Karađorđeva 4
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Master Bus Árpatarló Fényberek 05:09
Raketa AB Újvidék Ürög 05:19
Raketa AB Belgrád Fényberek 05:21
Sirmiumbus Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) 06:15
Sirmiumbus Ürög Fényberek 06:30
Master Bus Grabovci Fényberek 06:38
Master Bus Grabovci Fényberek 06:46
Master Bus Árpatarló Fényberek 06:49
Master Bus Árpatarló Fényberek 06:55
Raketa AB Belgrád Sabac 06:55
Raketa AB Loznica Sabac 07:20
Master Bus Árpatarló Fényberek 07:29
Lastra Bratunac Sabac 07:35
Raketa AB Sabac Fényberek 08:00
Banbus Belgrád Sabac 08:04
Raketa AB Ljubovija Sabac 08:09
Raketa AB Belgrád Sabac 08:20
Mačva Expres Bogatic Sabac 08:45
Sirmiumbus Sabac Fényberek 08:45
Lasta Újvidék Sabac 08:52
Boksit Újvidék Sabac 08:55
Banbus Belgrád Sabac 08:59
Lastra Belgrád Sabac 09:15
Euro Petrol Oil Belgrád Sabac 09:20
Lastra Ljubovija Sabac 09:35
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.