Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Lesnica kod Loznice (RS)

Kralja Petra prvog 13
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Raketa AB Loznica Sabac 14:15
Lastra Ljubovija Sabac 14:29
Raketa AB Belgrád Sabac 14:50
Raketa AB Belgrád Sabac 15:35
Raketa AB Cokesina Lipnicki Sor 15:41
Banbus Belgrád Sabac 15:45
Raketa AB Lipnicki Sor Jelav 15:49
Raketa AB Loznica Lipnicki Sor 15:49
Raketa AB Loznica Árpatarló 15:50
Raketa AB Straza kod Loznice Lipnicki Sor 15:52
Raketa AB Loznica Lipnicki Sor 15:52
Raketa AB Bajina Basta Sabac 15:57
Raketa AB Loznica Lipnicki Sor 16:03
Raketa AB Jelav Lipnicki Sor 16:04
Raketa AB Loznica Jelav 16:04
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 16:10
Raketa AB Loznica Lipnicki Sor 16:39
Raketa AB Újvidék Sabac 16:40
Boksit Zvornik Sabac 16:45
Raketa AB Belgrád Sabac 16:50
Lastra Belgrád Sabac 17:01
Raketa AB Ljubovija Sabac 17:25
Banbus Belgrád Umka 17:35
Lastra Lazarevac Belgrád 17:45
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 18:10
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.