Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Majur kod Sapca (RS)

Svetog Save 4
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Mačva Expres Sabac Stitar 14:20
Duga Misar Sabac 14:24
Duga Sabac Slepcevic 14:36
Mačva Expres Salas Crnobarski Stitar 15:25
Duga Stitar Sabac 15:36
Duga Bela Reka Slepcevic 15:39
Duga Petkovica Prnjavor kod Sapca 15:49
Duga Sabac Petlovaca 18:21
Duga Sabac Petlovaca 19:16
Duga Misar Sabac 19:24
Duga Prnjavor kod Sapca Petlovaca 19:24
Mačva Expres Sabac Stitar 19:30
Duga Sabac Slepcevic 19:56
Mačva Expres Salas Crnobarski Stitar 20:10
Duga Bela Reka Slepcevic 20:19
Duga Petkovica Prnjavor kod Sapca 20:24
Duga Stitar Sabac 20:46
Duga Misar Sabac 22:24
Duga Stitar Sabac 23:36
Duga Misar Sabac 05:24
Duga Sabac Slepcevic 06:06
Duga Misar Sabac 06:19
Duga Sabac Petlovaca 06:26
Duga Stitar Sabac 06:36
Duga Sabac Petlovaca 06:36
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.