Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

GAS - Sutomore (ME)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Banbus Belgrád Cacak 19:00
Božur Szabadka Belgrád 19:55
Lasta Belgrád Cacak 23:29
Royal Travel Belgrád Cacak 23:41
Banbus Herceg Novi Cacak 04:30
Božur Herceg Novi Belgrád 08:10
Lasta Herceg Novi Cacak 08:49
Royal Travel Herceg Novi Cacak 08:49
Banbus Belgrád Cacak 19:00
Božur Szabadka Belgrád 19:55
Lasta Belgrád Cacak 23:29
Royal Travel Belgrád Cacak 23:41
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.