Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Aleksinac (RS)

Prote Stevana Dimitrijevića 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Beograd Niš 03:15
Niš ekspres Bujanovac Beograd 03:20
Niš ekspres Bujanovac Niš 03:20
Niš ekspres Beograd Niš 04:30
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 06:00
Niš ekspres Sokobanja Resnik kod Sokobanje 06:45
Lasta Beograd Niš 07:10
Banbus Niš Resnik kod Sokobanje 07:50
Pupd Janjušević Vranje Niš 07:50
Jugoprevoz Kruševac Niš Aleksinački Rudnik 07:55
Presto Zlatibor Niš 07:55
Kavim Jedinstvo Kragujevac Niš 08:15
Niš ekspres Prolom Banja Niš 08:25
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 09:10
Vulović Transport Niš Kruševac 09:30
Niš ekspres Niš 09:30
Banbus Sokobanja Resnik kod Sokobanje 09:35
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 09:35
Niš ekspres Beograd Jagodina 10:00
Lasta Sombor Beograd 10:20
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 10:45
Banbus Niš Resnik kod Sokobanje 10:50
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 11:00
Lasta Beograd Niš 11:15
Niš ekspres Novi Sad Beograd 11:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.