Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Aranđelovac (RS)

Kneza Mihaila bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Kragujevac Lazarevac 09:30
Pupd Janjušević Topola Vrbica kod Aranđelovca 10:25
Lasta Beograd Mladenovac 11:00
Lasta Ranilović Misača 11:15
Lasta Bosuta Garaši 11:15
Lasta Stojnik kod Aranđelovca Vrbica kod Aranđelovca 11:25
Lasta Tulež Darosava 11:30
Transprodukt Beograd Mladenovac 11:30
Lastra Kruševica kod Lazarevca Darosava 12:10
Lastra Lazarevac Darosava 12:10
Pupd Janjušević Topola Vrbica kod Aranđelovca 12:25
Lasta Vrbica kod Aranđelovca Misača 12:44
Pupd Janjušević Topola Vrbica kod Aranđelovca 13:25
Transprodukt Beograd Mladenovac 13:25
Lastra Lazarevac Vreoci 13:35
Lastra Lazarevac Vreoci 14:00
Lasta Tulež Darosava 14:15
Lasta Beograd Mladenovac 14:15
Pupd Janjušević Vrbica kod Aranđelovca Krćevac 14:23
Pupd Janjušević Topola Vrbica kod Aranđelovca 14:25
Lasta Stojnik kod Aranđelovca Vrbica kod Aranđelovca 14:30
Lasta Ranilović Misača 14:30
Lasta Gornja Trešnjevica Vrbica kod Aranđelovca 14:30
Lasta Bosuta Garaši 14:30
Pupd Janjušević Vrbica kod Aranđelovca Krćevac 15:23
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.