Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS@B - Banja Luka (BA)

Braće Podgornika bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Milinović Kostajnica Šabac 15:20
Bočac Turs Gradiška Sremska Mitrovica 16:12
Smiljić Novi Sad Ruma 16:45
R.S. Pixi Trade Kostajnica Sremska Rača 17:00
Lasta + Neobas + Golubić Beograd Batrovci 17:00
Bočac Turs Novi Sad Batrovci 17:45
Bočac Turs Zrenjanin Novi Sad 19:50
Mrđa Tours Novi Grad (bosanski Novi) Sremska Rača 21:00
R.S. Pixi Trade Beograd Sremska Mitrovica 21:15
Smiljić Novi Grad (bosanski Novi) Ruma 21:20
Bočac Turs Kozarska Dubica Batrovci 22:30
Mrđa Tours Beograd Sremska Rača 23:00
Bočac Turs Novi Grad (bosanski Novi) Novi Sad 23:13
Lasta + Neobas + Golubić Beograd Batrovci 23:30
Transprodukt Kikinda Novi Sad 00:30
Fenix Tours Kikinda Novi Sad 00:30
Smiljić Šipovo Sremska Mitrovica 03:00
R.S. Pixi Trade Kostajnica Sremska Mitrovica 05:00
Transprodukt Prijedor Novi Sad 05:30
Fenix Tours Prijedor Novi Sad 05:30
Lasta + Neobas + Golubić Beograd Batrovci 06:15
Zam Tours Beograd Sremska Rača 07:50
Bočac Turs Beograd Sremska Mitrovica 08:30
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 09:00
R.S. Pixi Trade Beograd Sremska Rača 09:05
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.