Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Barajevo (RS)

Svetosavska 63
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Beograd Lipovica (Barajevo) 08:00
Lasta Naselje Gaj (barajevo) 08:40
Lasta Manić Beljina kod Barajeva 08:40
Lasta Arnajevo Beljina kod Barajeva 09:00
Lasta Beograd Lipovica (Barajevo) 09:00
Lasta Srednji Kraj (barajevo) 09:20
Lasta Šiljakovac Vranić kod Barajeva 09:20
Lasta Ravni Gaj (barajevo) Naselje Gaj (Barajevo) 09:20
Lasta Šiljakovac Veliki Borak 09:20
Lasta Naselje Gaj (barajevo) 09:40
Lasta Beograd Lipovica (Barajevo) 09:40
Lasta Guncati kod Barajeva 10:00
Lasta Beograd Lipovica (Barajevo) 10:00
Lasta Arnajevo Beljina kod Barajeva 10:20
Lasta Sopot Beljina kod Barajeva 10:25
Lasta Veliki Borak Boždarevac 10:30
Lasta Guberevac kod Sopota Naselje Gaj (Barajevo) 10:30
Lasta Naselje Gaj (barajevo) 10:40
Lasta Beograd Lipovica (Barajevo) 11:00
Lasta Manić Beljina kod Barajeva 11:25
Lasta Naselje Gaj (barajevo) 11:30
Lasta Obrenovac Mislođin 11:30
Lasta Beograd Lipovica (Barajevo) 11:50
Lasta Srednji Kraj (barajevo) 12:00
Lasta Guncati kod Barajeva 12:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.