Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS@A - Bečej (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Bečejprevoz Novi Bečej Temerin 16:20
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 17:00
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 18:32
Bečejprevoz Novi Bečej 19:30
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 19:40
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 19:58
Bečejprevoz Bačko Petrovo Selo 20:20
Transprodukt Prijedor Novi Sad 21:30
Transprodukt Sremska Mitrovica Novi Sad 21:30
Fenix Tours Prijedor Novi Sad 21:30
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 04:30
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 05:40
Bečejprevoz Senta Bačko Petrovo Selo 05:55
Bečejprevoz Srbobran Bačko Gradište 06:05
Bečejprevoz Vrnjačka Banja Beograd 06:25
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 06:28
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 06:55
Bečejprevoz Novi Bečej 07:05
Bečejprevoz Bačko Petrovo Selo 08:00
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 08:02
Transprodukt Kikinda Novi Sad 08:30
Transprodukt Kikinda Novi Sad 08:30
Fenix Tours Kikinda Novi Sad 08:30
Transprodukt Kikinda Novi Sad 08:30
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 08:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.