Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

BAS - Beograd (RS)

Železnička 4
Radno vreme blagajne: 00:00 - 24:00
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Mladenovac Beli Potok kod Beograda 12:50
Banat Trans Zrenjanin Stajićevo 12:50
Eurocompass Kruševac Stalać 12:50
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 12:53
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 12:58
Lasta Zemun (beograd) Petrovčić 12:59
Sirmiumbus Sremska Mitrovica 12:59
Kavim Jedinstvo Vranje Vladičin Han 13:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 13:00
Pupd Janjušević Kragujevac Mladenovac 13:00
Lasta Ljubovija Umka 13:00
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 13:00
Pantransport Pančevo 13:00
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 13:00
Arriva Litas Kladovo Požarevac 13:00
Stup Vršac Dobrica Pančevo 13:00
Globus Resavica Velika Plana 13:00
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Sremska Rača 13:00
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 13:00
Lasta Pariz / Paris Batrovci 13:00
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 13:02
Strela Obrenovac Barič kod Obrenovca Surčin 13:03
Kimmel Novi Pazar Kraljevo 13:05
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 13:05
Lasta Zemun (beograd) Petrovčić 13:06
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.