Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

BAS - Beograd (RS)

Železnička 4
Radno vreme blagajne: 00:00 - 24:00
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 20:38
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 20:44
Lasta Zemun (beograd) Petrovčić 20:45
Strela Obrenovac Barič kod Obrenovca Ostružnica 20:45
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 20:45
31. Maj Lapovo Varošica 20:45
Dunavprevoz Bačka Palanka Zemun (Beograd) 20:50
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 20:50
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 20:50
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 20:50
Lasta Inđija Zemun (Beograd) 21:00
Lasta Smederevo Boleč 21:00
Kanis Vlasotince Niš 21:00
Strela Ub Ub Umka 21:00
Kimmel Novi Sad Kraljevo 21:00
Lasta Mala Ivanča Mali Požarevac 21:00
Lasta Parcani Beli Potok kod Beograda 21:00
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 21:00
Pupd Janjušević Batočina 21:00
Auto Kodeks Kovin Pančevo 21:00
31. Maj Peć 21:00
Lasta Herceg Novi Požega 21:00
Fudeks Beč / Wien (vienna) Horgoš 21:00
Transprodukt Novi Sad Leskovac 21:00
Strela Obrenovac Obrenovac Ostružnica 21:05
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.