Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS@B - Bijeljina (BA)

Meše Selimovića 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Bosnaexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 20:40
Smiljić Šipovo Sremska Mitrovica 22:00
Bočac Turs Zrenjanin Novi Sad 00:40
Transprodukt Prijedor Novi Sad 00:50
Fenix Tours Prijedor Novi Sad 00:50
Mrđa Tours Beograd Sremska Rača 01:45
R.S. Pixi Trade Beograd Sremska Mitrovica 02:15
Transprodukt Kikinda Novi Sad 05:10
Fenix Tours Kikinda Novi Sad 05:10
KOOP Tuzla Beograd Sremska Mitrovica 07:08
KOOP Tuzla Beograd Sremska Mitrovica 08:05
Semberija Transport Novi Sad Sremska Kamenica 08:30
Bosnaexpres Beograd Sremska Mitrovica 08:55
Bočac Turs Banja Luka Sremska Mitrovica 09:10
Tempoturist Teslić Sremska Rača 09:30
Zam Tours Prijedor Sremska Rača 09:30
Bosnaexpres Banja Vrućica Sremska Mitrovica 09:35
Bočac Turs Gradiška Sremska Mitrovica 11:08
Tempoturist Beograd Sremska Rača 11:30
KOOP Tuzla Tuzla Šabac 11:40
R.S. Pixi Trade Kostajnica Sremska Rača 11:55
Zam Tours Beograd Sremska Rača 12:30
Bočac Turs Beograd Sremska Mitrovica 12:50
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 14:10
R.S. Pixi Trade Beograd Sremska Rača 14:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.