Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Čačak (RS)

Lomina 67
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Ivanjica Guča 20:00
Autoprevoz Čačak Kamenica kod Gornjeg Milanovca Trbušani 20:15
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 20:15
Pub Internacional Kraljevo Jarčujak 20:30
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 20:30
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 21:11
Trans Jug Herceg Novi Užice 21:15
Autoprevoz Janjušević Beograd Užice 21:30
Glušica Nikšić Beograd 23:00
Transprodukt Nikšić Beograd 23:00
Autoprevoz Čačak Ivanjica Požega 23:10
Božur Herceg Novi Beograd 00:20
Globtour Čapljina Beograd 00:35
Božur Subotica Beograd 03:50
Glušica Vrbas Beograd 04:15
Transprodukt Vrbas Beograd 04:15
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 04:30
Globtour Novi Sad Beograd 04:40
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 05:15
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 05:20
Autoprevoz Čačak Beograd Gornji Milanovac 06:00
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 06:00
Autoprevoz Čačak Ivanjica Guča 06:00
Autoprevoz Čačak Lučani Parmenac 06:00
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 06:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.