Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ćuprija (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Jagodina Kruševac 05:45
Božur-021 Novi Sad Beograd 06:00
Alba Tours Despotovac Virine 06:55
Frenki Komerc Paraćin Jagodina 07:11
Euro Lin Kolari Jagodina 08:40
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 08:50
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 09:55
Globus Despotovac Ivankovac 10:00
Banbus Sokobanja Aleksinac 10:10
Niš ekspres Sokobanja Beograd 10:55
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 11:00
Niš ekspres Novi Sad Beograd 11:12
Niš ekspres Bujanovac Niš 11:40
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 12:45
Rembas Trans Resavica Ivankovac 13:00
Niš ekspres Bujanovac Niš 13:30
Niš ekspres Skoplje / Skopje Niš 13:30
Niš ekspres Beograd Jagodina 13:57
Frenki Komerc Paraćin Jagodina 14:50
Alba Tours Despotovac Virine 15:00
Alba Tours Despotovac Virine 15:00
Banbus Beograd Aleksinac 15:30
Optop Travel Bujanovac Beograd 15:30
Banbus Sokobanja Aleksinac 15:50
Božur-021 Kruševac Beograd 16:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.